Mertis Consulting

Mirka Monarcha

Praktyk i lider sprzedaży

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na Wydziale Prawa i Administracji. Swoje zamiłowanie do rynku nieruchomości rozpoczęła już na studiach. Posiada najdłuższy staż i jest najbardziej doświadczona w branży nieruchomości w naszym zespole. Zaczynała w 2006 roku od pracy agenta nieruchomości. Po ukończeniu studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim zdobyła licencję na obrót nieruchomościami. Dziś posiadając wiedzę o rynku wtórym i pierwotnym, jest jednym z najbardziej doświadczonych i najlepszych specjalistów na rynku inwestycji deweloperskich.

Napisz do mnie! mirka@mertis.pl

Dzięki pracy ze mną poznasz opinie klientów i trendy na rynku Pracując bezpośrednio z klientami kupującymi nieruchomości mam wiedzę o tym czego chcą i co lubią. Dzięki czemu wiem jakie elementy w inwestycjach się sprawdzą a czego lepiej unikać.

Mirka prywatnie

Ogarnia wiele rzeczy związanych z domem i dziećmi., angażując się od czasu do czasu w społeczne projekty obywatelskie. Pasjonatka wyrafinowanej anglojęzycznej beletrystyki i tatrzańskich, pieszych wycieczek.

Jeśli jesteś inwestorem, właścicielem firmy deweloperskiej lub menedżerem sprzedaży dewelopera – napisz do mnie. Może znam odpowiedzi na Twoje pytania lub rozwiązania twoich problemów.

Pracując z Mirką oczekuj

  • niecodziennego i fantazyjnego stylu pracy z nietypowym poczuciem humoru
  • skutecznego, konkretnego i zdecydowanego działania bez tracenia czasu i “owijania w bawełnę”
  • profesjonalnej i barwnej obsługi sprzedażowej okraszonej oryginalnym urokiem osobistym i nazywania rzeczy po imieniu