Mertis Consulting

Marcin Monarcha

Ekspert branży deweloperskiej - menedżer, trener, pasjonat sprzedaży

Doradca i konsultant rynku deweloperskiego w obszarze sprzedaży. Zawodowo zajmuje się sprzedażą od 2004 roku. Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Absolwent Kliniki innowacyjnej sprzedaży Sandlera oraz Master of NLP. Certyfikowany trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec i konsultant w zespole.

Od 2012 roku zajmuję się branżą deweloperską łącząc punkty widzenia inwestora, projektanta i klientów. Moim głównym zadaniem jest wsparcie deweloperów w zakresie marketingu i sprzedaży, analizy rynku, potencjału planowanych inwestycji i projektowania.
Swoim partnerom biznesowym pomagam tworzyć inwestycje mieszkaniowe dopasowane do potrzeb rynku, aby maksymalnie wykorzystać ich potencjał, uzyskać optymalną rentowność projektów deweloperskich i trafić w gusta klientów. Moimi klientami są zarówno mali inwestorzy dopiero rozpoczynający swoją działalność deweloperską, firmy budowlane, które z roli wykonawcy wchodzą w rolę dewelopera jak i znane firmy deweloperskie od lat będące na rynku. 

Napisz do mnie! marcin@mertis.pl

Dzięki pracy ze mną i moim zespołem możesz skorzystać z ogromnej dźwigni wiedzy i doświadczenia zebranego przez nas przez 10 lat z ponad 140 inwestycji deweloperskich oraz kilkunastu tysięcy leadów. Wspólnie tworzymy atrakcyjniejsze projekty, uzyskujemy lepsze marże, większą płynność finansową, szybszą sprzedaż oraz większe zadowolenie klientów. Współpraca ze mną umacnia rynkową pozycję inwestorów i pomaga im rozwijać biznes deweloperski oraz uwiarygadnia inwestorów w oczach instytucji finansowych.

Zdobytą praktykę zawodową, doświadczenie i wiedzę przekładam na pasję edukacyjną i trenerską. Szkolę i prowadzę warsztaty z zakresu komunikacji i relacji interpersonalnych, wystąpień publicznych, sprzedaży, zachowań w organizacji oraz podstaw psychologii dla deweloperów. Wiedza z kilku obszarów m.in. sprzedaż, marketing, komunikacja, emocje, psychologia, czy biznes, pozwala mi na holistyczne podejście do praktycznego rozwoju osobistego czego efektem jest łączenie różnych technik w skuteczne narzędzia komunikacyjne i sprzedażowe, które wykorzystuje na rynku nieruchomości.

Marcin prywatnie

Poza pracą staram się angażować swój czas w aktywności fizyczne i edukację. Moimi głównymi rozrywkami są rowery i rolki latem , zaś zimą uwielbiam jazdę na snowboardzie. Chętnie wyskakuję na krótkie górskie wypady w okolice austriackich lodowców aby pojeździć na jednym lub drugim.  Poza górami, regularnie jestem gościem na siłowni oraz dwa razy w tygodniu trenuje systemy walki.

Jednak sport to nie wszystko. Oprócz tego chętnie oddaję się książkom i podcastom z zakresu psychologii, biznesu i sprzedaży. Nauka i rozwój osobisty stały się moim hobby. Czerpię z niego szczególną satysfakcję, kiedy mogę się dzielić nowo zdobytą wiedzą. Moje zamiłowanie do edukacji i rozwoju potwierdzone jest szeregiem dyplomów i certyfikatów z różnego rodzaju szkoleń – od renomowanych studiów Executive MBA, przez studia podyplomowe, międzynarodowe certyfikaty z przywództwa, wystąpień publicznych, sprzedaży, szkoleń dla trenerów, seminariów rozwojowych (m.in u Tony Robbinsa i T.Harva Eckera), aż po kurs bezpiecznej jazdy na torze w Pszczółkach czy też strzelania z kałasznikowa z byłymi gromowcami.

Jeśli jesteś inwestorem, właścicielem firmy deweloperskiej lub menedżerem sprzedaży dewelopera – napisz do mnie. Może znam odpowiedzi na Twoje pytania lub rozwiązania twoich problemów.

Pracując z Marcinem możesz liczyć na:

  • świetną znajomość rynku oraz ogromne zasoby twardej wiedzy i doświadczenia z branży deweloperskiej
  • doskonałą umiejętność rozpoznania potrzeb i oczekiwań klientów
  • kreatywne myślenie, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i konkretne podejście do tematu
Jesteś zainteresowany? Masz pytania?