Mertis Consulting

Szkolenia dla deweloperów

sprzedaż i obsługa klienta

Szukasz szkolenia dla swojego działu sprzedaży ? Skorzystaj z naszego 10 letniego doświadczenia w sprzedaży inwestycji deweloperskich. Posiadamy praktyczną wiedzę deweloperską. W połączeniu z doświadczeniem sprzedażowym i obsłudze klienta na rynku pierwotnym, pozwala rozwinąć Twój dział handlowy. Mertis Consulting to doświadczeni konsultanci handlowi i trenerzy biznesu w jednym. Łączymy pasję deweloperką i szkoleniową, co pozwoliło nam stworzyć unikatowy model edukacyjny dla rynku pierwotnego.

Przygotowaliśmy dwa typy szkoleń sprzedażowych dla deweloperów. Po pierwsze - szkolenie dla handlowców w którym podnosimy kompetencja działu sprzedaży, dzięki czemu wyzwalamy potencjał doradców w pracy z klientem. Po drugie - szkolenie dla menedżerów gdzie stawiamy na edukację z zakresu analizy i projektowania procesów sprzedażowych, optymalizacji i mierzenia działań handlowców oraz zarządzania zespołem. Wybierz obszar, który Cię interesuje aby poznać szczegóły naszej oferty.

Rozwiń kompetencje handlowców oraz podnieć efektywność ich pracy
Przyspiesz sprzedaż mieszkań, aby spokojnie i komfortowo budować
Zwiększ rentowność inwestycji i umacniaj swój biznes deweloperski

Wybierz usługi dla swojej firmy

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, opisz sytuację Twojego działu sprzedaży, wspólnie przeanalizujemy jakie mamy możliwości współpracy i jak możemy pomóc rozwinąć Twój  biznes.

Zamów bezpłatną konsultację i dowiedz się więcej o szkoleniach
Zamawiam konsultację