Mertis Consulting

Zarządzanie sprzedażą dewelopera dla menedżerów

Szkolenie z zarządzanie sprzedażą dla menedżerów sprzedaży i dyrektorów handlowych w firmach deweloperskich

Pierwsze w Polsce, specjalistyczne szkolenie dedykowane dla kadry menedżerskiej zarządzającej sprzedażą w firmach deweloperskich.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dedykowane jest dla dyrektorów, menedżerów i kierowników sprzedaży, zarządzających zespołami handlowców pracujących z klientami przy sprzedaży inwestycji deweloperskich na rynku pierwotnym.

Dla kogo nie jest ?

Szkolenie dedykowane jest dla zespołów więc jednoosobowe działy handlowe nie znajdą na tym szkoleniu wartości dla siebie. Im polecamy szkolenie ze sprzedaży.

Po co deweloperowi szkolenie z zarządzania sprzedażą ?

Mając do wyboru dobrych sprzedawców lub dobrego menedżera sprzedaży wybrałbym to drugie. Dobrzy handlowcy i tak odejdą od słabego menedżera. Zaś dobry menedżer zrobi dobrych sprzedawców z tych przeciętnych.

Zarządzanie sprzedażą jest kluczem do efektywnej pracy handlowców. Odpowiednio zarządzany dział sprzedaży, nawet nie posiadając gwiazd w zespole sprzedażowym, świetnie sobie poradzi dzięki sprawnemu zarządzaniu, dobrze poukładanym i mierzonym procesom.
Na szkoleniu stawiamy na selektywny dobór uczestników szkolenia oraz wymianę doświadczeń między kadrą menedżerską. Na szkoleniu wypracowujemy najlepszy dla danej sytuacji model sprzedaży. Uczymy się dobrych praktyk w zarządzaniu sprzedażą i handlowcami w branży deweloperskiej.

Co będzie na szkoleniu?

Poznasz system sprzedaży, w którym handlowcy nie walczą o leady tylko dzielą się pracą w zależności od kompetencji osiągając wyższą efektywność i lepsze wyniki przy oszczędności czasu.

Zakres szkolenia:

  • Klasyczny model vs nowy model
  • Projektowanie i mierzenie procesów sprzedażowych (KPI)
  • Budowanie zespołu i podział zadań
  • Rekrutacja, motywacja i inspiracja
  • Zaufanie i przywództwo
  • Konflikty w zespole
  • Delegacja zadań i ustalanie celów
  • Narzędzia menedżera

Jakie problemy rozwiązujemy na szkoleniu ?

Jesteś zainteresowany szkoleniem ze sprzedaży dla deweloperów ?

Skontaktuj się z nami, opisz sytuację Twojego działu sprzedaży, wspólnie przeanalizujemy jakie mamy możliwości współpracy i jak możemy pomóc rozwinąć Twój  biznes deweloperski.

Zamów kontakt