Mertis Consulting

Zespół Mertis

poznaj naszych konsultantów

Historia w kilku zdaniach

Fachowcy od sprzedaży deweloperskiej. Tak można w skrócie opisać nas jako zespół i to czym się zajmujemy od lat. Zaczynaliśmy w 2010 roku jako pasjonaci rynku nieruchomości. Pełni entuzjazmu chcieliśmy wprowadzać nowe, wysokie standardy na rynku pośrednictwa ogarniętego w naszym przekonaniu bylejakością i patologiami.
Cisi rewolucjoniści jednak szybko zostali poddani linczowi przez Komisję Odpowiedzialności Zawodowej (KOZA), która uznała nas za heretyków a nasze działania za naganne. My twierdziliśmy, że pobieranie prowizji od klientów kupujących jest nieetyczne, jednak pośrednicy i ich przedstawiciele w resorcie uznali, że to co robimy jest nieprzyzwoite i należy od klientów kasować prowizję z obu stron. KOZA dziś już nie istnieje, licencja pośrednika została zniesiona ale nic się nie zmieniło. Do dziś pośrednicy biorą prowizję z obu stron a klienci nadal próbują unikać i omijać pośredników. Zabawa w tę grę szybko nas znudziła, więc postawiliśmy na jedną kartę – specjalizację deweloperską i maksymalny profesjonalizm w obsłudze klienta kupującego. Tak oto powstał prawdopodobnie pierwszy w Polsce zespół brokerów deweloperskich oferujących wsparcie deweloperom i ich klientom

Dlaczego my?

  • Specjaliści w swojej dziedzinie, rynkowi praktycy
  • Od 10 lat w branży, 150 przerobionych inwestycji w portfolio
  • Doświadczenie poparte wiedzą i sukcesami
  • Skuteczność potwierdzona referencjami partnerów i klientów
  • Zwarty, elastyczny, pomysłowy i niezwykle komunikacyjny zespół
  • Nastawienie na wysoką skuteczność i policzalne efekty współpracy

Dekada doświadczeń w sprzedaży deweloperskiej

Dziesięć lat pracy na rynku deweloperskim, blisko 150 przerobionych inwestycji, setki przypadków, tysiące klientów. Ta wiedza o rynku jest dźwignią przewagi konkurencyjnej jaką wnosimy do biznesów naszych klientów czyli firm deweloperskich, budowlanych i inwestorów zajmujących się budownictwem mieszkaniowym. Doświadczenie, praktyka zawodowa, kierunkowe wykształcenie, biznesowe nastawienie, wyczucie rynku i kreatywność to nasze cechy szczególne, Pracując z nami zyskasz pewność że Twój projekt deweloperski będzie optymalnie zaprojektowany, dobrze oszacowany i sprawnie wypromowany. Twój zespól handlowy zostanie skutecznie przygotowany do pracy z coraz bardziej wymagającymi klientami i efektywnie poprowadzi sprzedaż realizowanych projektów, bez konieczności robienia niekończących się promocji i udzielania niepotrzebnych rabatów.

Misja, Wizja – nigdy Halucynacja

Naszą misją jest realizować z inwestorami najlepsze na miarę realiów, inwestycje deweloperskie. Wizja jaka nam towarzyszy to tworzenie osiedli na których wygrywają inwestorzy i mieszkańcy. Ci pierwsi cieszą się z udanego projektu i dobrej rentowności, ci drudzy z pięknego osiedla, dobrze zaprojektowanych przestrzeni i wysokiego standardu budownictwa i obsługi klienta.

Zespół ekspertów deweloperskich

Marcin Monarcha Ekspert rynku deweloperskiego

Menedżer i trener sprzedaży na mieszkaniowym rynku pierwotnym. Główny konsultant i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole Mertis Investments. Absolwent Executive MBA Międzynarodowego Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.